A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Іванівський ліцей Петриківської селищної ради

новини

    

                                      

Дата: від до Скинути

Правилами поводження у надзвичайних ситуаціях

             Шановна шкільна родина! Нині, в дні широкомасштабної війни з російськими окупатами на всій території України, є велика загроза отримати враження мінами та вибухонебезпечними предметами.

20:14 25.05.2022

Обласний конкурс "Вишиванка-серце України,зіткане з любові"

  Здобувачі освіти Іванівського ліцею взяли активну участь в обласному конкурсі "Вишиванка-серце України,зіткане з любові".В номінації "Художня фотографія" свої роботи виклали учні Омельницька Анна 3-б клас, Шилєнков Максим 5-а клас, Шилєнков Ілля 1 клас, качан Максим 1 клас. Вишиванка-це особливий одяг,який має бути в кожного українця. У вишитій сорочці зберігається пам'ять нашого народу та повага до його історії. Хай в серці живе любов до України,батьків , вишиванки!

21:48 17.05.2022

Конкурс дитячої творчості до Дня матері

«Турботлива матуся» Дроговіз Аліна, Іванівський ліцей Периківської селищної ради, гурток Петриківського розпису,14 років, керівник Статива Олеся Анатоліївна. Мами насправді дивні істоти. Вони все життя нас носять то в животі, то на руках, то в своєму серці. Тільки мама може не спати ночами. Тільки мама весь час думає про своїх дітей, навіть, коли вони виросли. А у важкі хвилини готова огорнути нас своїми крильми,захистити від біди. Дуже вдячна тобі за любов. Мамусю — ти найцінніша людина на всій землі.

14:06 07.05.2022

Марафон дитячої творчості "Разом у майбутнє! Моя країна після Перемоги"

   Здобувачі освіти Іванівського ліцею  почали Марафон дитячої творчості   "Разом у майбутнє! Моя країна після Перемоги".Найактивніішими  учасниками є учні  початкової ланки. Віримо у майбутню Перемогу! Все буде Україна!

13:42 07.05.2022

Славна історія Петриківщини

    В рамках відзначення 90-річчя Дніпропетровської області  учні Іванівського ліцею відвідали Петриківський музей етнографії, побуту та народно-прикладного мистецтва та Центр народного мистецтва Петриківка з метою пізнання історії і культури рідного краю. Дітям дуже сподобалася екскурсія.

19:49 23.02.2022

Міжнародний день рідної мови

    Нема долини без калини, яка весною зацвітає. Нема без        мови України!  Нас мова в націю єднає.  Здобувачі освіти Іванівського ліцею відзначили Міжнародний день рідної мови.А в шкільній бібліотеці  відкрилася тематична виставка "Рідна мова-чисте джерело"

19:50 21.02.2022

День Святого Валентина

  Веселе, романтичне, ніжне свято - День Святого Валентина пройшло в Іванівському ліцеї. Здобувачі освіти дарували  тепло своїх сердечок друзям, батькам, вчителям і просто знайомим зворушливими відео та власноруч виготовленими "валентинками".

20:08 15.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень