Програма"Супергероїв FAST".

21 листопада вчителі початкових класів Іванівського ліцею стали учасниками вебінару навчальної програми "Супергероїв FAST". Основна мета цієї програми ознайомити дітей 5-9 років та їхні родини з ознаками інсульту та формувати у  них уміння вчасно  викликати невідкладну допомогу за номером 103. Дякуємо організаторам та спікерам вебінару, було дуже цікаво, корисно, пізнавально. Бажаємо всім бути здоровими!!!

09:35 21.11.2023

Вітаємо спортсменів

17 листопада команда Іванівського ліцею взяла участь у Відкритій першості СДЮСШОР №3 серед юнаків і дівчат,де посіли почесні призові місця,а саме:  Чоботенко Вікторія (10 клас) зі штовхання ядра ІІ місцез результатом 7 м 14 см; Кравець Владислав (6 клас) зі штовхання ядра ІІІ місце з результатом 7 м 01 см; Берестова Аліна (10 клас) зі штовхання ядра ІІІ місцез результатом 7 м 03 см.Вітаємо юних спортсменів!

09:35 21.11.2023

Безпечна дорога додому.

17 листопада в Іванівському ліцеї відбувся єдиний національний урок. " Безпечна дорога додому. "

09:54 17.11.2023

Наш друг - дорожній рух"

Результати участі в інтенсиві до Тижня безпеки дорожнього руху "Наш друг - дорожній рух". Учні 4 класу Іванівського ліцею будуть дисциплінованими учасниками дорожнього руху... Хай всім щастить на  дорозі!!! Інтенсив створено на основі інструментарію освітнього проєкту "Всеосвіта". Участь взяли 14 здобувачів освіти,про що свідчать сертифікати.

09:54 17.11.2023

"За нашу свободу"

Вітаємо творчих дітей ліцею з черговою перемогою. В конкурсі "За нашу свободу" гідно вписані і наші імена, а саме : Старша група-  І місце (абсолютний переможець)     КОШОВА  ЮЛІЯ - 10 клас (кер. Омельницька Л.І.) Середня група-   Кошова Анастасія  7-а клас  ІІІІ місце  (кер. Дашівець С.Г.) Горбуля Станіслав  5-б клас  ІІІІ місце  (кер. Вашківська Я.А.) Молоша група-   Шовкопляс  Анастасія  3 клас  ІІІІ місце  (кер. Рибалка А.М.)   Шовкопляс  Владислав  1 клас  ІІІІ місце  (кер. Пелипась В.М.) Бажаємо творчих злетів та досягнення нових вершин

22:18 14.11.2023

Тренінг " Рух, ігри, спорт"

1 листопада в Іванівскому ліцеї з метою створення безпечного освітнього простору та здобуття навиків роботи з даного питання відбувся тренінг " Рух, ігри, спорт" для освітян закладу, який провели вчитель фізичної культури Чорний Владислав Миколайович та практичний психолог закладу Кошова Тетяна Михайлівна Ці педагоги нещодавно набували навиків фасилітаторів на тренінгу в місті Кропивницькому в рамках проекту міжнародної організації "Terre des hommes".

21:42 01.11.2023

Пізнавальний тренінг

1 листопада 2023 року вчителі початкових класів Іванівського ліцею, разом з іншими педагогами Петриківської територіальної громади, підвищили свою кваліфікацію на базі комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради»  за програмою "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення", в рамках співпраці Міністерства освіти і науки та The LEGO Foundation.  Дякуємо організаторам тренінгу і викладачам академії, сьогодні було дуже цікаво, пізнавально, корисно, професійно,  позитивно...

20:41 01.11.2023

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Україна! Це слово з великою шаною й гордістю промовляють справжні сини і доньки України. З непохитою вірою в перемогу України та усвідомлення руйнівних наслідків війни відбувся цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом "Вірю в майбутнє твоє,Україно!"

13:28 31.10.2023

Радіодиктант національної єдності

Сьогодні здобувачі освіти нашого ліцею взяли участь у Великому Всеукраїнському Міжнародному флешмобі "Радіодиктант національної єдності".Емоції неперевершені, яскраві, найкращі!  Українські діти Всім говорять сміло: Свій народ любити — То велике діло. Лиш по-українськи Любо говорити, І по-українськи Господа молити. Треба й чужі мови Старанно вивчати, Та з усіх найбільше Рідну шанувати.

20:31 27.10.2023

Від козака до захисника

З нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва Обласним регіональним центром позашкільної освіти проведено онлайн вікторину "Від козака до захисника", до якого активно долучилися здобувачі освіти  Іванівського ліцею.  Переможці були нагоджені грамотами.Вітаємо !

18:25 17.10.2023