Міжнародний день дитячої книги

Дата: 05.04.2024 08:50

Щороку 2 квітня уся всесвітня спільнота відзначає . Це свято привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває малятам двері у великий та незнайомий світ, знайомить з невідомими раніше істотами, розкриває таємниці життя, сприяє становленню особистості. Це свято книги, дитинства та магії.
#Міжнародний_день_дитячої_книги
Сьогодні  до  Іванівської сільської бібліотеки та Іванівського СБД завітали здобувачі освіти 1класу Іванівського ліцею. Діти взяли участь у казковій вікторині, та представили цікаве дійство за мотивами української народної пісні "Ходить гарбуз по городу". А здобувачі освіти 2-4 класів весело та цікаво провели час у шкільній бібліотеці, де Головченко  Наталія Іванівна розповіла їм багато цікавого та нового про дитячі книги.