Професійна орієнтація

Етапи вступної кампанії

Прийом вступників для здобуття освітнього ступеня бакалавра на базі повної загальної середньої освіти здійснюється за денною та заочною формою навчання за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. З переліком спеціальностей та освітніх програм, ліцензованими обсягами, обсягами державного замовлення та з прохідними балами за минулий рік для кожної з них можна ознайомитись за посиланням www.pk.diit.edu.ua.

Етапи вступної кампанії:

- створення електронних кабінетів вступників на сайті ez.osvitavsim.org.ua – починається з 01 липня;

- подача електронних заяв – з електронного кабінету вступника з 9.00 14 липня до 12.00 23 липня;

- оприлюднення рейтингових списків із зазначенням осіб, рекомендованих до зарахування за кошти державного або місцевого бюджету – не пізніше 28 липня;

- виконання вимог до зарахування на місця державного або регіонального замовлення (подача оригіналів документів) – до 1800 год 02 серпня;

- зарахування вступників за кошти державного або місцевого бюджету – до 09 серпня;

- надання документів для переведення на вакантні місця державного замовлення (у передбачених Правилами прийому випадках) – не пізніше 11 серпня;

- переведення на вакантні місця державного замовлення (у передбачених Правилами прийому випадках) – 19 серпня;

- зарахування вступників за кошти фізичних та/або юридичних осіб – до 30 вересня.

Конкурсний відбір вступників на навчання на базі повної загальної середньої освіти здійснюється за результатами ЗНО з трьох предметів. Перелік предметів ЗНО для кожної спеціальності наведено на сайті приймальної комісії www.pk.diit.edu.ua.

Після отримання рекомендації до зарахування вступник надає до приймальної комісії наступні документи:

- заява на бланку університету;

- свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з додатком (оригінали);

- сертифікати ЗНО з інформаційною карткою;

- 4 кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;

- копія паспорта та копія довідки про реєстрацію місця проживання (оригінал пред’являється особисто);

- копію облікової картки платника податків;

- військовий квиток або приписне посвідчення (оригінал та ксерокопію);

- витяг з трудової книжки (на заочну форму навчання).

При поданні оригіналів документів вступник зобов’язаний укласти договір про навчання між університетом та вступником (за участі батьків або законних представників - для неповнолітніх вступників). У разі зарахування на навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб додатково укладається договір про фінансові зобов’язання щодо оплати навчання.

Адреса приймальної комісії:49010 Україна, м. Дніпро, вул. Лазаряна 2, кім. 261

Телефон: (056) 371-51-10, (056) 793-19-15; залізничний тел. 3-19-15.

Internet: www.pk.diit.edu.ua.

Вас вітає кафедра позашкільної освіти Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова, яка здійснює підготовку педагогічних працівників для закладів освіти, здобуття ними вищої педагогічної освіти.
✅19 лютого 2022 кафедрою організовується онлайн зустріч представників університету із майбутніми абітурієнтами, які бажають здобути вищу освіту за освітніми програмами з позашкільної освіти освітнього ступеня:
- бакалавр
- магістр
✅Запрошуємо учнів закладів освіти та педагогічних працівників взяти участь у заході і отримати запрошення на навчання до нашого університету.
✅Просимо Вас розповсюдити інформацію серед учнів 10-11 класу та батьків випускників Вашого закладу
Для участі у заході необхідно зареєструватися за посилання https://t.ly/lu9B
✅Якщо Ви бажаєте у 2022 р. стати студентом кафедри позашкільної освіти і долучитися до драгоманівської родини, просимо Вас зареєструватися за посилання: https://t.ly/ED9l

Cайт кафедри https://education.khai.edu/department/107.