14 червня - вручення документів про базову загальну середню освіту

Дата: 14.06.2021 09:15

Дорогі дев’ятикласники Іванівського ЗЗСО, щиро вітаємо вас із закінченням основної школи та з отриманням дуже важливого документа у вашому житті – свідоцтва про базову середню освіту!

Нехай знання, набуті в школі за роки навчання, стануть для вас основою для вибору подальшого життєвого шляху.Продовжуйте вчитися та гордо несіть звання випускника своєї рідної школи, у стінах якої були проведені перші уроки Добра, Справедливості, Істини, Краси й Любові.

Пам'ятайте вчителів, які дали вам ґрунтовні знання з основних наук, відкривали перед вами, своїми учнями, нові горизонти пізнання себе і світу.

Шануйте батьків, бабусів та дідусів, які допомогли вам зробити свої перші самостійні кроки в житті та завжди підтримують вас.

Та не забувайте, що Знання тільки тоді Знання, коли вони набуті зусиллями власної думки. Тому щиро бажаємо вам натхнення та наполегливості на шляху саморозвитку та самовдосконалення!

Щасливої вам долі, незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів і великих перемог!