Протокол №1 педради від 08.08.2023 року

Дата: 08.08.2023 09:48

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ІВАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Код ЄДРПОУ 26460443, 51812,Дніпропетровська обл., Дніпровський р-он, с. Іванівка, вул. Центральна, 78в,

сайт: http://ivanivska.school.org.ua, е-mail: ivanivska_school@i.ua

с. Іванівка

Протокол № 1

Засідання педагогічної ради Іванівського ліцею Петриківської селищної ради від 08.08.2023 року

Голова   - Олександр КАЧАН

Секретар – Тетяна ЛЮБЧИЧ

Присутні – 24

1. Про використання у 2023/2024 навчальному році електронних класних журналів та щоденників.
  2. Про схвалення Положення про електронний класний журнал.
  3. Про схвалення Інструкція з ведення електронного класного журналу.

1. СЛУХАЛИ

Олександра КАЧАНА, директора, який ознайомив присутніх із результатами усіх учасників освітнього процесу з питання впровадження електронних журналів та щоденників та з Інструкцією з діловодства у закладах загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 26.06.2018 № 676, а також листами-роз’ясненнями Міністерства освіти і науки України від 3.10.2018 №1/9-596 щодо застосування окремих положень Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти та від 27.06.2019 № 1/9-415 щодо використання електронного документообігу в закладах освіти, наказом МОН № 707 від 08.08.2022 року «Про затвердження Інструкції з ведення ділової документації у закладах загальної середньої освіти в електронній формі» та запропонував у 2023/2024 навчальному році перейти з використання паперових класних журналів на  електронні класні журнали.

УХВАЛИЛИ

1. Впровадити у 2023/2024 навчальному році електронні класні журнали.

1. СЛУХАЛИ

Лесю ЧЕРНИШ, заступника з НВР, яка ознайомила присутніх із проєктом Положення про електронний класний журнал (проєкт додається).

УХВАЛИЛИ

1. Схвалити Положення про електронний класний журнал.

1. СЛУХАЛИ

Лесю ЧЕРНИШ, заступника з НВР, яка ознайомила присутніх із Інструкцією з ведення електронного класного журналу (додається).

1. Схвалити Інструкцію з ведення електронного класного журналу

ПРОГОЛОСУВАЛИ

«ЗА» – 24,

«ПРОТИ» –  0,