STOP булінг!

Дата: 24.05.2021 09:50

З метою привернення уваги суспільства до проблеми булінгу, підвищення рівня обізнаності серед дітей про булінг та його негативні наслідки, пропаганди позитивно спрямованої й суспільно корисної творчої діяльності серед здобувачів освіти Іванівського ЗЗСО був проведений Всеукраїнський онлайн-конкурс від проекту НаУрок «STOP булінг!».
Найголовніше завдання школи — сприяти створенню безпечного середовища для українських школярів. Тому завдання конкурсу спрямовані були передусім на формування обізнаності про булінг, про можливі варіанти поведінки учасників булінгу. Школяри дізналися, що таке булінг, якими є його причини та наслідки, а найголовніше —як протидіяти цькуванню.
Конкурс з «булінгу» проводився не для того, щоб оцінити, а головне доповнити знання здобувачів освіти - ми заохочуємо кожного учасника, незалежно від його результатів.
Але не можемо й відмітити тих, хто досяг певних результатів. Вітаємо наших найактивніших і найзавзятіших з перемогою!