Протокол № 15 Засідання педагогічної ради Іванівського ліцею Петриківської селищної ради від 14.06.2023 року

Дата: 14.06.2023 16:33

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ІВАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Код ЄДРПОУ 26460443, 51812,Дніпропетровська обл., Дніпровський р-он, с. Іванівка, вул. Центральна, 78в,

сайт: http://ivanivska.school.org.ua, е-mail: ivanivska_school@i.ua

с. Іванівка

Протокол № 15

Голова   - Олександр КАЧАН

Секретар – Тетяна ЛЮБЧИЧ

Присутні – 24

Порядок денний:

1. Про  переведення до наступного класу учнів 9-го класу та вручення їм документів про освіту.
  2. Про випуск учнів 9-го класу та вручення їм документів про освіту.
  3. Про вручення свідоцтв з відзнакою.

1. СЛУХАЛИ: Олександра Качана, директора школи, про переведення до наступного класу учнів 9-го класу, який  запропонував, керуючись частиною 8 ст. 12 Закону України «Про освіту», ст. 16 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку переведення здобувачів освіти (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, з законом Верховної Ради України № 7132 від 10.03.2022 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України в сфері освіти», наказом Управління освіти, молоді та спорту № 73 від 27.05.2023 року «Про організоване завершення 2022/2023 навчального року у закладах загальної середньої освіти Петриківської селищної ради» на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів перевести до наступного класу учнів 9-го класу та вручити їм документів про освіту.

УХВАЛИЛИ:

1. Перевести до наступного класу таких учнів 9-го класу та вручити їм документів про освіту:

З 9 до 10 класу

1. Атаманчук Тетяна Олександрівна
  2. Берестова Аліна Сергіївна
  3. Горбуля Євген Олександрович
  4. Дроговіз Аліна Олександрівна
  5. Жорник Владислав Юрійович
  6. Зубрицька Аделіна Ігорівна
  7. Коломоєць Ліана Валентинівна
  8. Кошова Юлія Віталіївна
  9. Кошова Анастасія Сергіївна
  10. Кузьмицький Микола Олегович
  11. Ламза Ярослав   Романович
  12. Макарова Яна Станіславівна
  13. Проценко Анна Сергіївна
  14. Скляр Єлізавєта Юріївна
  15. Чоботенко Вікторія Анатоліївна
  16. Шумейко Ольга Олександрівна

2. СЛУХАЛИ: Олександра Качана, директора школи, про випуск учнів 9-го класу та вручення їм документів про освіту, яка запропонувала керуючись Законом України «Про освіту», Законом України «Про загальну середню освіту», законом Верховної Ради України № 7132 від 10.03.2022 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України в сфері освіти», наказом Управління освіти, молоді та спорту № 73 від 27.05.2023 року «Про організоване завершення 2022/2023 навчального року у закладах загальної середньої освіти Петриківської селищної ради», на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів і заяв здобувачів освіти випустити учнів 9-го класу та вручити їм документи про освіту.

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Вважати випущеними з закладу загальної середньої освіти у 2023 році з 9 класу та вручити документи про базову середню освіту таким учням:

1. Холопченко Микола Вікторович
  2. Чистяков Євген Євгенович

3.СЛУХАЛИ: Лесю Черниш, заступника директора з НВР, про те, що на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів 9 класу Дроговіз Аліна Олесандрівна та Коломоєць Ліана Валентинівна  отримають свідоцтва з відзнакою.

ПОСТАНОВИЛИ:

1.Видати свідоцтва про здобуття базової середньої освіти з відзнакою учням 9 класу Дроговіз Аліні Олесандрівні та Коломоєць Ліані Валентинівні.

4. Класному  керівнику 9-го класу зробити відповідні записи на сторінках класного журналу у розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у

графі «Рішення педагогічної ради» та в особових справах учнів.

ПРОГОЛОСУВАЛИ

«ЗА» – 24,