Протокол № 16 Засідання педагогічної ради Іванівського ліцею Петриківської селищної ради від 24.06.2023 року

Дата: 24.06.2023 16:33

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ІВАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Код ЄДРПОУ 26460443, 51812,Дніпропетровська обл., Дніпровський р-он, с. Іванівка, вул. Центральна, 78в,

сайт: http://ivanivska.school.org.ua, е-mail: ivanivska_school@i.ua

с. Іванівка

Протокол № 16

Голова   - Олександр КАЧАН

Секретар – Тетяна ЛЮБЧИЧ

Присутні – 24

Порядок денний:

1. Про випуск учнів 11-го класу та вручення їм документів про освіту.
  2. Про нагородження випускників 11-го класу 2022/2023 н.р. золотими медалями «За високі досягнення у навчанні».

СЛУХАЛИ: Олександра Качана, директора школи, про випуск учнів 11-го класу, який запропонував, керуючись частиною 8 ст. 12 Закону України «Про освіту», ст. 16 Закону України «Про загальну середню освіту», законом Верховної Ради України № 7132 від 10.03.2022 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України в сфері освіти», управління освіти, молоді та спорту № 73 від 27.05.2022 року «Про організоване завершення 2022/2023 навчального року у закладах загальної середньої освіти Петриківської селищної ради», на підставі річного оцінювання випустити 19 учнів 11 класу зі школи та вручити їм документів про повну загальну середню освіту.

СЛУХАЛИ: Лесю Черниш, заступника директора з НВР, яка повідомила членів педагогічної ради про те, що випускники 11-го класу  Кошова Софія Петрівна, Мережка Дарья Миколаївна, Наумова Анастасія Євгенівна, Потапенко Віталіна Юріївна  за результатами семестрового і річного оцінювання за 10, 11 класи, маючи при цьому зразкову поведінку, та проявлену активну участь в громадському житті школи, керуючись Положенням про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, яке затверджене наказом Міністерства освіти і науки України   30.12.2014 №1547 та зареєстроване в Міністерстві юстиції України  14 лютого 2015 року за номером №157/26602, Положенням про золоту медаль  «За високі досягнення у навчанні», срібну медаль «За досягнення у навчанні», яке затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 17.03.2015  № 306 та зареєстроване в Міністерстві юстиції України 31 березня 2015 р. за № 354/2679 підлягають нагородженню золотими медалями «За високі досягнення у навчанні».

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Вважати випущеними з закладу загальної середньої освіти у 2023 році з 19 класу – 19 учнів.

2. Вручити документи про повну загальну середню освіту таким учням  11 класу:

Антоненко Вадим Юрійович

Височин Вадим Анатолійович

Зайва Ксенія Миколаївна

Кошова Софія Петрівна

Максютенко Дмитро Михайлович

Мережка Дарья  Миколаївна

Наумова Анастасія Євгенівна

Пелих Богдан Олександрович

Пойман Анна Ігорівна

Перетятько Ксенія Павлівна

Потапенко Віталіна Юріївна

Пугач Вадим Вікторович

Салімуха Ірина Дмитрівна

Сень Максім Олександрович

Строценко Руслана Володимирівна

Чергінець Єлизавета Олегівна

Черненко Вєроніка Олександрівна

Чернова Ніна Ігорівна

Шовак Станіслав Броніславович

1. Нагородити золотими медалями «За високі досягнення у навчанні» учнів 11 укласу:  Кошову Софію Петрівну, Мережку Дарью Миколаївну, Наумову Анастасію Євгенівну, Потапенко Віталіну Юріївну.

4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Леся Черниш,
взяти під контроль виставлення особистого підпису учнів про одержання
свідоцтва про здобуття повної загальну середню освіту в Книзі обліку і
видачі документів про здобуття повної загальної середньої освіти та обліку