Подячні слова

Дата: 15.03.2021 19:09

Приємні слова подяки отримав колектив вчителів Іванівського ЗЗСО від науково-педагогічного колективу кафедри менеджменту та опадаткування навчально-наукового інституту економіки, менеджменту міжнародного бізнесу Національного технічного університету Харківський політехнічний інститут»  за високий рівень підготовки колишньої учениці нашої школи, відмінниці навчання Лілії Ткач.

"Велика вдячність всьому колективу школи за грунтовні та всебічні знання, які ви передасте дітям! Ви робите вагомий вклад у виховання молоді та розвиток нашої країни. Бажаємо Вам натхнення в роботі, процвітання та успіхів у професійній сфері! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю, завжди раді Вам та Вашим учням!".

Ми пишаємося нашими випусниками, які вже досягли значних успіхів, і покладаємо великі зусилля та сподівання, щоб їх було якнайбільше!