Хто ти, майбутній чемпіон?

Дата: 29.09.2021 19:24

Сьогодні закінчився дводенний турнір з міні-футболу «Хто ти, майбутній чемпіон?» серед дітей закладів освіти Петриківської громади, який був започаткований депутатом Петриківської селищної ради Борисом Могильним. У турнірі, який проводиться вже вдев’яте, взяли участь 7 команд.
Варто зазначити, що протягом усіх матчів діти віддалися грі повністю та показали високий рівень майстерності, завзятість і недитячу цілеспрямованість.
Тож вітаємо переможців наших футболістів, які посіли ІІІ місце – команда Іванівського ліцею та номінанта- кращий бомбардир – Догадайло Богдана. Переможці отримали перехідний кубок, а усі призери – пам’ятні знаки та футбольні м’ячі.
Бажаємо вам міцної витримки та відмінної фізичної форми! Вдалих усім стартів, переможних фінішів, щирих уболівальників, олімпійського довголіття, життєвих і спортивних перемог!