Протокол № 14 Засідання педагогічної ради Іванівського ліцею Петриківської селищної ради від 26.05.2023 року

Дата: 26.05.2023 20:44

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ІВАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Код ЄДРПОУ 26460443, 51812,Дніпропетровська обл., Дніпровський р-он, с. Іванівка, вул. Центральна, 78в,

сайт: http://ivanivska.school.org.ua, е-mail: ivanivska_school@i.ua

с. Іванівка

Протокол № 14

Голова   - Олександр КАЧАН

Секретар – Тетяна ЛЮБЧИЧ

Присутні – 24

Порядок денний:

1.Відбір претендентів на премію Петриківського селищного голови у галузі освіти та спорту.

СЛУХАЛИ: Олександра Качана, директора школи, який у своєму виступі зазначив, що керуючись рішенням виконавчого комітету Петриківської селищної ради від 24 лютого 2022 року «Про затвердження Положення про призначення премії Петриківського селищного голови у галузі освіти та спорту» зі змінами від 18 квітня 2023 року затвердженими рішеннями виконавчого комітету № 67 та наказу управління освіти, молоді та спорту Петриківської селищної ради від 28.04.2023 року № 70 «Про отримання премії Петриківського селищного голови у галузі освіти та спорту» запропонував висунути як претендентів на нагородження  премією Петриківського селищного голови у галузі освіти та спорту наступних здобувачів освіти, які протягом 2022/2023 навчального року показали відмінні результати у навчанні, брали участь у районних, регіональних та всеукраїнських заходах та посіли призові місця, а саме:

ПІБ

Напрямок

1

Кошова Софія Петрівна

2

Потапенко Віталіна Юріївна

3

Наумова Анастасія Євгенівна

4

Мережка Дарья Миколаївна

5

Кошова Юлія Віталіївна

9

Творчий (І місце – обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея»,

ІІ місце- Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея»,

ІІІ місце- Дніпропетровський районний етап конкурсу дитячого малюнку «Рятувальники-герої без зброї!»,

І місце-територіальний етап обласного конкурсу дитячо-юнацької творчості «Країна чарівних книжок» в номінації «Образотворче мистецтво»,

І місце-районний конкурс малюнку «Я дитина – я маю право»,

І місце – територіальний етап Всеукраїнського конкурсу дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» в номінації «Образотворче мистецтво»).

6

Дроговіз Аліна Олександрівна

9

Творчий (Диплом Гран-Прі VI Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Мій край-моя Україна» в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»,

І місце- територіальний етап обласного конкурсу дитячо-юнацької творчості «Країна чарівних книжок» в номінації «Образотворче мистецтво»,

учасниця фестивалю «Дитячих оберегів для воїна» «Дякую,солдате,за життя!»

УХВАЛИЛИ:

1.Висунути як претендентів на нагородження  премією Петриківського селищного голови у галузі освіти та спорту Кошову Софію Петрівну, Потапенко Віталіну Юріївну, Наумову Анастасію Євгенівну, Мережку Дарью Миколаївну, Дроговіз Аліну Олександрівну, Кошову Юлію Віталіївну.

2. Порушити  клопотання  перед начальником управління освіти, молоді та спорту Петриківської селищної ради  КОВАЛЕНКО  Н.В. з проханням розглянути претендентів на здобуття Премії Петриківського селищного голови вищезазначених здобувачів освіти.

3.Класним керівникам 11класу Михайліченко Л.І та 9 класу Олійник К.О. підготувати пакет документів на вищезазначених здобувачів освіти згідно наказу управління освіти,молоді та спорту Петриківської селищної ради від 28.04.2023 року № 70 «Про отримання премії Петриківського селищного голови у галузі освіти та спорту».

ПРОГОЛОСУВАЛИ

«ЗА» – 24,