Протокол № 5 Засідання педагогічної ради Іванівського ліцею Петриківської селищної ради від  25.12.2023 року

Дата: 25.12.2023 20:54

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ІВАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Код ЄДРПОУ 26460443, 51812,Дніпропетровська обл., Дніпровський р-он, с. Іванівка, вул. Центральна, 78в,

сайт: http://ivanivska.school.org.ua, е-mail: ivanivska_school@i.ua

с. Іванівка

Протокол № 5

Голова   - Олександр КАЧАН

Секретар – Тетяна ЛЮБЧИЧ

Присутні – 24

Відсутні – 0

Порядок денний

1. Про схвалення вибору підручників для 1 класу, які видаватимуться за кошти державного бюджету у 2024 році.

Слухали: заступника директора з навчально- виховної роботи Лесю Черниш, яка в своєму виступі наголосила на те, що відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 вересня 2021 року № 1001, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 листопада 2021 року за № 1483/37105 (далі – Порядок), на виконання наказу МОН від 17.05.2022 № 449 “Про внесення змін до Порядку конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної освіти та педагогічних працівників”, наказу МОН від 17.05.2022 № 449 “Про внесення змін до Порядку конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної освіти та педагогічних працівників” та з метою організації прозорого вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 1 класу НУШ, що можуть видаватися за кошти державного бюджету, педагогічні працівники Іванівського ліцею ознайомлювалися з електронними версіями оригінал-макетів підручників, які беруть участь у Конкурсі та про необхідність заповнення ними спеціальних форм вибору підручників на базі програми «КУРС-ШКОЛА».

Безпосередній вибір підручників за електронними версіями їх оригінал-макетів у комплекті з проєктами обкладинок з кожної назви підручника здійснюють учителі, які викладають навчальний предмет у 2024/2025 навчальному році, ідентичний предмет вивчення (навчальному предмету), з якого оголошено Конкурс, шляхом формування рейтингу з однієї назви підручників а також указати кількість примірників і розподілити 5 альтернативних підручників (на вибір закладу освіти) з цього предмета у порядку пріоритету (альтернативні підручники, з урахуванням пріоритету, надійдуть до закладу освіти у тому випадку, якщо основний чи інший альтернативний підручник не увійде до переліку підручників, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету).

Виступили: директор школи Олександр Качан, який наголосив на необхідності визначення потреби підручників та посібників у поточному навчальному році відповідно до прогнозованої кількості здобувачів повної загальної середньої освіти з урахуванням їх максимальної кількості на наступний навчальний рік та врахувати фактичну кількість педагогічних працівників згідно постанови Кабінету Міністрів України за № 41 від 23 січня 2019 року «Про  затвердження Порядку забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників».

Ухвалили:

1. Схвалити вибір підручників для 1 класу НУШ закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників саме:

1. «Математика» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти, за вибором вчителів початкових класів  Сорока О.Д., Пелипась В.М., Рибалка А.М.,Василенко Л.Ю:

Автор(и)

Мова

підручника

Кількість для

Альтернатива

учнів

вчителів

1.

Листопад Н.П.

2,3,4,5,6

2.

Воронцова Т.Ц.

3.

Істер О.С.

4.

Богданович М.В.

5.

Скворцова С.О.

6.

Будна Н.О.

2.«Буквар» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти, за вибором вчителів початкових класів  Пелипась В.М., Туренко В.Д.,Сорока О.Д.,Рибалка А.М.,Василенко Л.Ю:

Автор(и)

Мова

підручника

Кількість для

Альтернатива

учнів

вчителів

1.

Кравцова Н.

2,3,4,5,6

2.

Вашуленко М.С.

3.

Пономарьова А.І.

4.

Тарнавська С.С.

5.

Захарійчук М.Д.

6.

Богданець-Білоскаленко Н.І.

ІІ.  Визначити потребу в підручниках та посібниках у 2024-2025 навчальному році відповідно до прогнозованої кількості здобувачів повної загальної середньої освіти з урахуванням їх максимальної кількості на наступний навчальний рік та врахувати фактичну кількість педагогічних працівників згідно постанови Кабінету Міністрів України за № 41 від 23 січня 2019 року «Про  затвердження  Порядку забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників».

Голосували:

«за» − 24 (двадцять чотири)

«проти» -  0 (нуль)

«утримались» - 0 (нуль)

Голова педагогічної ради                               Олександр КАЧАН

Секретар педагогічної ради                             Тетяна ЛЮБЧИЧ

З наказом ознайомлені:                                       Валентина  ПЕЛИПАСЬ

Ольга СОРОКА

Алла РИБАЛКА