Протокол № 6 Засідання педагогічної ради Іванівського ліцею Петриківської селищної ради від  01.01.2023 року

Дата: 01.01.2024 20:54

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ІВАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Код ЄДРПОУ 26460443, 51812,Дніпропетровська обл., Дніпровський р-он, с. Іванівка, вул. Центральна, 78в,

сайт: http://ivanivska.school.org.ua, е-mail: ivanivska_school@i.ua

с. Іванівка

Протокол № 6

Голова   - Олександр КАЧАН

Секретар – Тетяна ЛЮБЧИЧ

Присутні – 24

Відсутні – 0

Порядок денний:

1.Затвердження навчального плану на ІІ семестр 2023/2024 навчального року.

2. Затвердження індивідуальних  навчальних планів  для дітей  з особливими освітніми потребами: учнів 1 класу Куляка Дмитрія, Квака Анатолія, учениці 6 класу Шульги Вікторії, учениці 8 класу Друзь Анастасії.

3. Затвердження режиму роботи ГПД.

Слухали: заступника директора з навчально- виховної роботи Лесю Черниш, яка в своєму виступі ознайомила членів педколективу з навчальним планом Іванівського ліцею на ІІ семестр 2023/2024 н.р.

Ухвалили: затвердити  навчальний план Іванівського ліцею на ІІ семестр 2023/2024 н.р.

Слухали: заступника директора з навчально- виховної роботи Лесю Черниш, яка повідомила,що відповідно до Постанови КМ України від 15 вересня 2021 р. № 957 «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти» для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами може складатися індивідуальний навчальний план і ознайомила членів педколективу з індивідуальними навчальними планами   для дітей  з особливими освітніми потребами: учнів 1 класу Куляка Дмитрія, Квака Анатолія, учениці 6 класу Шульги Вікторії, учениці 8 класу Друзь Анастасії.

Ухвалили: затвердити індивідуальні навчальні плани  для дітей  з особливими освітніми потребами.

Слухали: заступника директора з навчально- виховної роботи Лесю Черниш, яка  ознайомила членів педколективу з режимом роботи груп подовженого дня в ІІ семестрі 2023/2024 н.р.для учнів початкових класів.

Ухвалили: затвердити режим роботи груп подовженого дня в ІІ семестрі 2023/2024 н.р.для учнів початкових класів.

Голосували:

«за» − 24 (двадцять чотири)

«проти» -  0 (нуль)

«утримались» - 0 (нуль)