Протокол № 7 Засідання педагогічної ради Іванівського ліцею Петриківської селищної ради від 15.03.2023 року

Дата: 15.03.2023 21:01

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ІВАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Код ЄДРПОУ 26460443, 51812,Дніпропетровська обл., Дніпровський р-он, с. Іванівка, вул. Центральна, 78в,

сайт: http://ivanivska.school.org.ua, е-mail: ivanivska_school@i.ua

с. Іванівка

Протокол № 7

Голова - Олександр КАЧАН

Секретар – Тетяна ЛЮБЧИЧ

Присутні – 24

Відсутні – 0

Порядок денний:

1.Про зарахування підвищення кваліфікації за міжатестаційний період.

СЛУХАЛИ: Черниш Л.В., заступника директора,яка проінформувала присутніх, що відповідно до листа МОН України № 1/9-683 від 04.11.2019 року «Щодо підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників» рекомендовано встановлювати мінімальні вимоги щодо обсягу (кількості годин) підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, які атестуються в 2023 році в кількості 60 годин.

ВИСТУПИЛИ: Ромашко С.Ч., секретар атестаційної комісії, яка оголосила клопотання від педагогічних працівників, що атестуються, про зарахування годин курсів підвищення кваліфікації,а саме:

Людмилі Омельницькій, вчителю української мови і літератури,зарубіжної літератури, технологій в кількості 400,5 годин; Любові Михайліченко, вчителю математики,фізики,астрономії в кількості 206 годин (Додаток 1)

УХВАЛИЛИ: зарахувати загальні години підвищення кваліфікації за останні 5 років наступним вчителям,що атестуються в 2023 році:

• Любові Михайліченко, вчителю математики,фізики, астрономії в кількості 206 годин;

-  Людмилі Омельницькій,вчителю української мови літератури, зарубіжної літератури в кількості 430 годин.

Голова:                                            Олександр КАЧАН

Секретар                                         Тетяна ЛЮБЧИЧ