Про схвалення вибору підручників для 11 класу, які видаватимуться за кошти державного бюджету у 2024 році.

Дата: 27.03.2024 21:26

Результати вибору

електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних

працівників

Повна назва закладу освіти

Область          Дніпропетровська

Район Дніпровський (місто) 1223781401

Код ЄДРПОУ закладу освіти   26460443

№ закладу освіти в ІТС «ДІСО»№   3014

1. «Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія,рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти, за вибором вчителів Губарьова О.Д.,Михайліченко Л.І.:

Істер О.С.

2,3

Мерзляк А.Г.

Нелін Є.П.

2.«Англійська мова (11-й рік навчання,рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти, за вибором вчителів Дашівець С.Г.,Білошапки Є.В.:

Карп»юк О.Д.

1

3.«Біологія і екологія(рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти, за вибором вчителя Веклича І.С.:

Остапченко Л.І.

Соболь В.І.

4. «Географія (рівень стандарту)» підручник  для 11 класу закладів загальної середньої освіти, за вибором вчителя Ромашко С.Ч.:

Безуглий В.В.

3,1

Гільберг Т.Г.

Кобернік С.Г.

5.  «Зарубіжна література (рівень стандарту)» підручник для 11класу  закладів загальної середньої освіти,за вибором вчителя Омельницької Л.І.:

Ісаєва О.О.

Ковбасенко Ю.І.

Міляновська Н.Р.

4.

Ніколенко О.М.

3,2,1

6. «Українська література (профільний рівень)» підручник  для 11 класу закладів загальної середньої освіти, за вибором вчителів Любчич Т.М.

Слоньовська О.В.

1

7. «Фізика (рівень стандарту)» підручник  для 11 класу закладів загальної середньої освіти, за вибором вчителя Михайліченко Л.І.

Бар»яхтар В.Г.

1

8. «Хімія (рівень стандарту)» підручник  для 11 класу закладів загальної середньої освіти, за вибором вчителя Качана О.М.

Григорович О.В.

Попель П.П.