Протокол № 9 Засідання педагогічної ради Іванівського ліцею Петриківської селищної ради від  27.03.2024 року

Дата: 27.03.2024 21:31

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ІВАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Код ЄДРПОУ 26460443, 51812,Дніпропетровська обл., Дніпровський р-он, с. Іванівка, вул. Центральна, 78в,

сайт: http://ivanivska.school.org.ua, е-mail: ivanivska_school@i.ua

с. Іванівка

Протокол № 9

Голова   - Олександр КАЧАН

Секретар – Тетяна ЛЮБЧИЧ

Присутні – 24

Відсутні – 0

Порядок денний

1.Про схвалення вибору підручників для 11 класу, які видаватимуться за кошти державного бюджету у 2024 році.

Слухали: заступника директора з навчально- виховної роботи Лесю Черниш, яка в своєму виступі наголосила на те, що відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 вересня 2021 року № 1001, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 листопада 2021 року за № 1483/37105 (далі – Порядок), на виконання наказу МОН від 17.05.2022 № 449 “Про внесення змін до Порядку конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної освіти та педагогічних працівників”, наказу МОН від 17.05.2022 № 449 “Про внесення змін до Порядку конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної освіти та педагогічних працівників” та з метою організації прозорого вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 11 класу , що можуть видаватися за кошти державного бюджету, педагогічні працівники Іванівського ліцею ознайомлювалися з електронними версіями оригінал-макетів підручників, які беруть участь у Конкурсі та про необхідність заповнення ними спеціальних форм вибору підручників на базі програми «КУРС-ШКОЛА».

Безпосередній вибір підручників за електронними версіями їх оригінал-макетів у комплекті з проєктами обкладинок з кожної назви підручника здійснюють учителі, які викладатимуть навчальний предмет у 2024/2025 навчальному році, ідентичний предмет вивчення (навчальному предмету), з якого оголошено Конкурс, шляхом формування рейтингу з однієї назви підручників а також указати кількість примірників і розподілити 5 альтернативних підручників (на вибір закладу освіти) з цього предмета у порядку пріоритету (альтернативні підручники, з урахуванням пріоритету, надійдуть до закладу освіти у тому випадку, якщо основний чи інший альтернативний підручник не увійде до переліку підручників, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету).

Виступили: директор школи Олександр Качан, який наголосив на необхідності визначення потреби підручників та посібників у поточному навчальному році відповідно до прогнозованої кількості здобувачів повної загальної середньої освіти з урахуванням їх максимальної кількості на наступний навчальний рік та врахувати фактичну кількість педагогічних працівників згідно постанови Кабінету Міністрів України за № 41 від 23 січня 2019 року «Про  затвердження Порядку забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників».

Ухвалили:

1. Схвалити вибір підручників для 11 класу  закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників саме:

1. «Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія,рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти, за вибором вчителів Губарьова О.Д.,Михайліченко Л.І.:

Істер О.С.

2,3

Мерзляк А.Г.

Нелін Є.П.

2.«Англійська мова (11-й рік навчання,рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти, за вибором вчителів Дашівець С.Г.,Білошапки Є.В.:

Карп»юк О.Д.

1

3.«Біологія і екологія(рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти, за вибором вчителя Веклича І.С.:

Остапченко Л.І.

Соболь В.І.

4. «Географія (рівень стандарту)» підручник  для 11 класу закладів загальної середньої освіти, за вибором вчителя Ромашко С.Ч.:

Безуглий В.В.

3,1

Гільберг Т.Г.

Кобернік С.Г.

5.  «Зарубіжна література (рівень стандарту)» підручник для 11класу  закладів загальної середньої освіти,за вибором вчителя Омельницької Л.І.:

Ісаєва О.О.

Ковбасенко Ю.І.

Міляновська Н.Р.

4.

Ніколенко О.М.

3,2,1

6. «Українська література (профільний рівень)» підручник  для 11 класу закладів загальної середньої освіти, за вибором вчителів Любчич Т.М.

Слоньовська О.В.

1

7. «Фізика (рівень стандарту)» підручник  для 11 класу закладів загальної середньої освіти, за вибором вчителя Михайліченко Л.І.

Бар»яхтар В.Г.

1

8. «Хімія (рівень стандарту)» підручник  для 11 класу закладів загальної середньої освіти, за вибором вчителя Качана О.М.

Григорович О.В.

Попель П.П.

Савчин М.М.

4.

Ярошенко О.Г.

1,2,3

ІІ.  Визначити потребу в підручниках та посібниках у 2024-2025 навчальному році відповідно до прогнозованої кількості здобувачів повної загальної середньої освіти з урахуванням їх максимальної кількості на наступний навчальний рік та врахувати фактичну кількість педагогічних працівників згідно постанови Кабінету Міністрів України за № 41 від 23 січня 2019 року «Про  затвердження  Порядку забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників».

Голосували:

«за» − 24 (двадцять чотири)

«проти» -  0 (нуль)

«утримались» - 0 (нуль)