ПРОТОКОЛ № 4    засідання педагогічної ради Іванівського ліцею Петриківської селищної ради від 31.10.2023 року

Дата: 31.10.2023 21:39

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ІВАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Код ЄДРПОУ 26460443, 51812, Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, с. Іванівка, вул. Центральна, 78 В,

сайт: http://ivanivska.school.org.ua, е-mail: ivanivska_school@i.ua

с. Іванівка

засідання педагогічної ради

Іванівського ліцею Петриківської селищної ради від 31.10.2023 року

Голова  - Качан О.М.

Секретар – Любчич Т.М.

Присутні – 24

Порядок денний:

1.Затвердження  Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу Іванівського ліцею Петриківської селищної ради.

СЛУХАЛИ:  Качана О.М., який повідомив про зміст Положення про  академічну доброчесність учасників освітнього процесу Іванівського ліцею Петриківської селищної ради,яке закріплює норми та правила етичної поведінки,професійного спілкування між усіма учасниками освітнього процесу  ліцею.

УХВАЛИЛИ: Затвердити Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу Іванівського ліцею Петриківської селищної ради.

ПРОГОЛОСУВАЛИ «ЗА» – 24 ,

«ПРОТИ» –  0,