#ДеньБезпечногоІнтернету

6   лютого у світі відзначають День безпечного інтернету. Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для дітей та молоді. В Іванівському ліцеї здобувачі ліцею дізнались на виховній годині про дотримання правил безпеки в інтернеті

21:40 06.02.2024

Пам"яті героїв Крут

29 січня шкільна родина Іванівського ліцею вшанувала пам»ять молодих героїв, які в 1918 році в нерівному бою ціною власного життя зупинили навалу ворогів,що наступали на Київ. В класних колективах пройшли тематичні години, учні 10 класу здійснили патріотичну ходу, одинадцятикласники присвятили цій події спортивний флешмоб,а в шкільній бібліотеці запрацювала виставка про юних патріотів. Слава героям!

09:54 29.01.2024

Пам’ять жертв Голокосту

27 січня весь світ вшановує пам’ять жертв Голокосту – однієї із найтрагічніших сторінок історії людства. Нелюдська жорстокість, породжена нацисткою ідеологією, забрала життя мільйонів невинних людей, приналежних до різних релігійних, етнічних, культурних та національних спільнот. Малюнки  5-Б клас .

09:01 29.01.2024

День  Соборності

Ми всі - одна сім'я,  Єдина ми родина, Мільйони різних "Я", А разом - Україна! Щороку  22 січня , українці відзначають День  Соборності, присвячений об'єднанню України.  В Іванівському ліцеї відбувся флешмоб  з відзначення цієї події. Учні в вишиванках з елементами державної символіки разом проспівали " Червону калину", а потім створили живий ланцюг , як символ єднання.

19:26 22.01.2024

Незабутні зимові канікули

Зимові канікули для здобувачів освіти  Іванівського ліцею  принесли незабутні враження. Ми їздили до Яремче!!!!Настрій брав гору над втомою,коли спускалися засніженими схилами Буковелі, любувалися  стрімкими потоками Прута, відвідали Музей писанки в Коломиї. Святий вечір -Різдво- почастував нас гуцульською кутею. Смачно. Велично!Цікава екскурсія до Верховини полонила... Враження від почутого грали нашим настроєм. Гордимося своєю Батьківщиною!Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів імені Романа Кумлика дав змогу кожному показати свої музичні здібності.А коли вечір стукав у віконце, кожен знав, що буде завдання творче, практичне. Та й про мови не забували. Максимум показали знання  англійської та української мов.

19:42 19.01.2024

Розвиваємо креативність

17 січня  Іванівський ліцей відвідали волонтери unicef з програмою " Спільно Кемп. Громади." Для дітей та молоді 10-17 років,  яка складається з практик в сфері креативної економіки та допомагає молоді розвивати свою креативність, відкривати в собі творчий потенціал та досліджувати суспільно важливі теми. В програмі були: музична майстерка,  контент-лабораторія, артпрактика, лабораторія креативності.

20:43 18.01.2024

Вітаємо переможців!

Різдвяні свята  принесли ще одну радісну звістку творчообдарованим дітям ліцею , що стали переможцями переможцями ттериторіального етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!», а саме :  Номінація "Образотворче мистецтво" - І місце  Польська Анна - 9 клас ,  Ламза Злата - 5-б клас Земляна Олександра -  5-б клас Номінація "Образотворче мистецтво" - ІІІ місце Макарова Яна - 10 клас НОМІНАЦІЯ «ДЕКОРАТИВНО-ВЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО » Мащенко Софія Русланівна - 8 клас   ІІ місце  середня вікова категорія Горбуля Євген - 10 клас   І місце Старша вікова категорія

11:08 01.01.2024

Веселі свята

Різдвяні свята відлунали в Іванівському ліцеї.  До дітей завітав святий Миколай та Зимонька які подарували дітворі цікаві ігри,  прозвучали новорічні пісні, колядки. А ще кожна дитина отримала новорічний солодкий подарунок за який щира подяка селищному голові Коваленко Наталії Іванівні, яка, не дивлячись на важкий воєнний час,  зуміла подарувати радість кожному школяру громади.

10:26 01.01.2024

Навчання по наданню першої психологічної допомоги дітям

Під час війни надважливо вміти боротися зі стресом. А тим паче освітянам. Цього тижня, разом із партнерами організації "Terre des hommes " вчителі Іванівського ліцею Петриківської селищної ради Омельницька Людмила Іванівна  та Вашківська Ярослава Анатоліївна провели три активних дні на навчанні по наданню першої психологічної допомоги дітям,яке відбулося в місті Києві.

17:46 10.12.2023